Spektakl Studenckiego Teatru Oi Moi jest już dostępny do obejrzenia online.
Morderstwo o północy można było obejrzeć na żywo 14 maja 2026 roku na deskach sali Sara.
Ci, którzy nie zdążyli, mają teraz okazję go nadrobić na kanale Wydziału Historii.
Jeden dom, jedna noc i morderstwo, które nie powinno się wydarzyć.
Mr Arlington zaprasza na wieczór, którego nikt z obecnych długo nie zapomni. Gdy zegar wybije północ, maski opadną, a skrywane pod uśmiechami urazy wyjdą na jaw. W tej grze każdy ma motyw, każdy coś ukrywa, a prawda jest bardziej skomplikowana niż mogłoby się wydawać.
OBSADA:
• Dawid Kowalik
• Aleksandra Olszewska
• Mateusz Chmielewski
• Monika Czajkowska
• Katarzyna Fender
• Krystian Catalan
• Diana Lewicka
• Grzegorz Boratyński
Reżyseria i scenografia:
Dawid Kowalik
Muzyka / fortepian:
Szymon Jabłoński
Organizatorzy:
• Studenckie Koło Nauk Historyków Uniwersytetu w Białymstoku
• Wydział Historii Uniwersytetu w Białymstoku
Współorganizator:
• Uniwersyteckie Centrum Kultury i Nauki Uniwersytetu w Białymstoku
Patronat honorowy:
JM Rektor Uniwersytetu w Białymstoku prof. dr hab. Mariusz Popławski
Partnerzy strategiczni:
• Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Białymstoku
• Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku
• Fundacja Inicjatyw Absolwentów Uniwersytetu w Białymstoku
Nagranie i montaż:
Łukasz Prokopowicz | Prokopowicz Movie
W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności
Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.